Producent maszyn rolniczych od 2009 roku

Olmech

Solidne Maszyny Rolnicze

Specjalizujemy się w produkcji maszyn rolniczych, sadzarek i łuskarek przede wszystkim do czosnku, bobu, cebuli oraz innych roślin cebulowych. Sadzarki i łuskarki świetnie sprawdzają się w małych jak również średnich gospodarstwach. Stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego działamy rzetelnie i profesjonalnie, a nasze maszyny są godne polecenia.

  • Możliwość konfiguracji sadzarki pozwala na przystosowanie jej do sadzenia cebuli, bobu, czosnku i innych sadzonek cebulowych poprzez zamontowanie odpowiednich łańcuchów z czerpakami transportującymi
  • Dodatkowo sadzarka może być wyposażona w dozownik nawozów, walec
  • Łuskarki wyposażone w wulkanizowane wałki wyłuskujące
  • Wykonane z wytrzymałych materiałów
  • Sprawdzone przez setki klientów z całej Polski i Europy
2009
Rok założenia
Ponad 250
Sprzedanych maszyn
Korzyści

Dlaczego zaufało nam już ponad 250 klientów z całej Polski i Europy?

Solidne wykonanie i wytrzymałość

Wszystkie z naszych maszyn to sprawdzone konstrukcje, które są zaprojektowane i zbudowane tak, aby pracowały jak najwydajniej przez długie lata.

Najwyższa jakość i możliwość konfiguracji

Cały czas stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo, dlatego nasze wyroby są wykonane z najwyższą precyzją, a maszyny to przemyślane i dobrze zaplanowane konstrukcje zapewniające wydajną pracę i bezpieczeństwo.

Sprawdzone rozwiązania i bezpieczeństwo

Łączymy nowoczesną konstrukcję z sprawdzonymi od lat rozwiązaniami. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego do budowy maszyn wykorzystujemy tylko solidne i wytrzymałe materiały.

Copyright © 2022 olmech.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl
Zadzwoń +48 790 370 646