Olmech

Solidne sadzarki do czosnku

Od kilkunastu lat jesteśmy producentem maszyn rolniczych, takich jak sadzarki i łuskarki do warzyw typu czosnek, cebula, bób oraz innych roślin cebulowych. Sadzarki i łuskarki świetnie sprawdzają się w małych i średnich gospodarstwach. Stawiamy na współpracę długoterminową. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, a nasze maszyny są godne polecenia.

  • Możliwość konfiguracji sadzarki do czosnku i innych maszyn pozwala na przystosowanie jej do Twoich konkretnych wymagań i potrzeb
  • Głębokość sadzenia regulowana przez automatyczne dopasowanie radlic do terenu
  • Wszystkie nasze maszyny są wykonane z wytrzymałych materiałów
  • Dodatkowo sadzarki mogą być wyposażona w dozownik nawozów, walec
  • Sprawdzone przez setki klientów z całej Polski i Europy
  • Regulowana gęstość sadzenia
  • Na życzenie klienta możemy zastosować zębatki o innej ilości zębów
2009
Rok założenia
Ponad 250
Sprzedanych maszyn
świadectwo ochronne sadzarek do czosnku
Korzyści

Dlaczego zaufało nam już ponad 250 klientów z całej Polski i Europy?

Solidne wykonanie i wytrzymałość

Wszystkie z naszych maszyn to sprawdzone konstrukcje, które są zaprojektowane i zbudowane tak, aby pracowały jak najwydajniej przez długie lata. Łatwy dostęp do części zamiennych oraz sprawny serwis to pewność, że unikniesz przestojów w pracy. Sprawdzone autorskie rozwiązania, które wykorzystujemy w naszych łuskarkach do bobu zapewniają wysoką wydajność pracy.

Najwyższa jakość i możliwość konfiguracji

Cały czas stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo, dlatego nasze wyroby są wykonane z najwyższą precyzją, a maszyny to przemyślane i dobrze zaplanowane konstrukcje zapewniające wydajną pracę i bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie skonfigurować i dostosować maszynę do potrzeb określonego gospodarstwa. Dzięki temu dostarczamy maszyny, które realnie pomagają i skracają czas łuskania.

Sprawdzone rozwiązania i bezpieczeństwo

Łączymy nowoczesną konstrukcję z sprawdzonymi od lat rozwiązaniami. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego do budowy maszyn wykorzystujemy tylko solidne i wytrzymałe materiały. Każda z naszych maszyn i łuskarek posiada szereg możliwości i konfiguracji ustawień, dlatego wykorzystasz ją do różnego rodzaju bobu.

Masz pytania odnośnie naszych maszyn?
E-mail
biuro.olmech@gmail.com

Wybierz sadzarkę do czosnku dopasowaną do potrzeb Twojego gospodarstwa

Nowoczesna sadzarka do czosnku oraz innych warzyw charakteryzuje się bardzo wysoką precyzją sadzenia. Dzięki możliwości dokładnej regulacji zarówno głębokości sadzenia jak i rozstępów w poszczególnych rzędach, możliwe jest niezwykle precyzyjne umieszczenie sadzonek lub bulw w glebie. Sadzarka do czosnku jest bardzo uniwersalną maszyną, gdyż poza sadzeniem samego czosnku umożliwi ona także sadzenie innych warzyw bulwiastych lub cebulowych. Dodatkowo możliwe jest także sadzenie kwiatów takich jak tulipany. Sadzarka do czosnku oraz innych warzyw wykonana jest z bardzo wysokiej jakości materiałów. Przy jej produkcji wykorzystywano najtrwalsze materiały wysokiej jakości. W ten sposób nie istnieje obawa, że poszczególne elementy sadzarki ulegną szybkiemu zniszczeniu na przykład w wyniku uderzenia o kamień znajdujący się na powierzchni ziemi. Daje to gwarancję długowieczności sadzarki do czosnku. Nawet po wielu latach eksploatacji nie będzie ona wymagała dużych remontów. Jednakże jak i w przypadku innych maszyn, tak i w przypadku sadzarki do czosnku czasem może dochodzić do nieprzewidzianych awarii. W związku z tym konstrukcja sadzarki do czosnku została wykonana w ten sposób, aby wszelkie naprawy można było wykonywać szybko i sprawnie. Stanowi to zatem dość wysoką oszczędność. Poszczególne sadzarki do czosnku oraz pozostałych warzyw projektowane są w sposób, który umożliwia jednoczesne sadzenie kilku rzędów warzyw. Dodatkowo sadzenie jest bardzo bezpieczne zarówno dla sadzonek jak i dla bulw i cebul, gdyż sadzarka posiada specjalne zabezpieczenia oraz mechanizmy pozwalające na delikatne umieszczenie jej w glebie. Następnie specjalne ugniatacze dociskają ją do gleby, aby w ten sposób zakończyć proces sadzenia. Czynność ta wykonywana jest stosunkowo szybko, jednakże przy zachowaniu wysokiej precyzji oraz ostrożności, aby nie doszło do uszkodzenia sadzonek oraz bulw i cebul warzyw i kwiatów.

Copyright © 2022 olmech.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl
Zadzwoń +48 790 370 646