Olmech

Solidne sadzarki do warzyw

Na rynku od ponad kilkunastu lat. Zapewniamy sadzarki do warzyw wykonane z solidnych materiałów. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Nasze sadzarki są godne polecenia, dlatego trafiły do setek gospodarstw w całej Polsce i Europie. Możemy przystosować nasze maszyny do konkretnych wymagań danego gospodarstwa. Dużą popularnością cieszą się u nas takie maszyny jak łuskarki i sadzarki do warzyw, czosnku, bobu, cebuli, roślin cebulowych oraz innych warzyw i roślin. Niezawodne sadzarki na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - zapewniamy świetną obsługę, pomoc i doradztwo na bazie wieloletniego doświadczenia.

  • Możliwość konfiguracji sadzarki do czosnku i innych maszyn pozwala na przystosowanie jej do Twoich konkretnych wymagań i potrzeb
  • Głębokość sadzenia regulowana przez automatyczne dopasowanie radlic do terenu
  • Wszystkie nasze maszyny są wykonane z wytrzymałych materiałów
  • Dodatkowo sadzarki mogą być wyposażona w dozownik nawozów, walec
  • Sprawdzone przez setki klientów z całej Polski i Europy
  • Regulowana gęstość sadzenia
  • Na życzenie klienta możemy zastosować zębatki o innej ilości zębów
2009
Rok założenia
Ponad 250
Sprzedanych maszyn
świadectwo ochronne sadzarek
Korzyści

Dlaczego zaufało nam już ponad 250 klientów z całej Polski i Europy?

Solidne wykonanie i wytrzymałość

Wszystkie z naszych maszyn to sprawdzone konstrukcje, które są zaprojektowane i zbudowane tak, aby pracowały jak najwydajniej przez długie lata. Łatwy dostęp do części zamiennych oraz sprawny serwis to pewność, że unikniesz przestojów w pracy. Sprawdzone autorskie rozwiązania, które wykorzystujemy w naszych łuskarkach do bobu zapewniają wysoką wydajność pracy.

Najwyższa jakość i możliwość konfiguracji

Cały czas stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo, dlatego nasze wyroby są wykonane z najwyższą precyzją, a maszyny to przemyślane i dobrze zaplanowane konstrukcje zapewniające wydajną pracę i bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie skonfigurować i dostosować maszynę do potrzeb określonego gospodarstwa. Dzięki temu dostarczamy maszyny, które realnie pomagają i skracają czas łuskania.

Sprawdzone rozwiązania i bezpieczeństwo

Łączymy nowoczesną konstrukcję z sprawdzonymi od lat rozwiązaniami. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego do budowy maszyn wykorzystujemy tylko solidne i wytrzymałe materiały. Każda z naszych maszyn i łuskarek posiada szereg możliwości i konfiguracji ustawień, dlatego wykorzystasz ją do różnego rodzaju bobu.

Masz pytania odnośnie naszych maszyn?
E-mail
biuro.olmech@gmail.com

Sadzarka do warzyw dopasaowana do indywidualnych potrzeb

Uprawa warzyw staje się bardzo popularna nie tylko w przypadku upraw profesjonalnych, ale także wśród upraw amatorskich. Warzywa są cennym źródłem wielu witamin i związków mineralnych. Jednocześnie uznawane są przez dietetyków za jedne z najbardziej wartościowych składników diety. Najbardziej cenione są warzywa pochodzące z upraw ekologicznych, jednakże koszty ich produkcji są znacznie wyższe aniżeli w przypadku upraw konwencjonalnych. Tym samym uprawy warzyw w sposób ekologiczny są nadal noszą w przypadku rolnictwa w Polsce, jednak z wyraźną tendencją zwyżkową.

W przypadku upraw warzywniczych bardzo ważną rolę odgrywa ich odpowiednie sadzenie. Sadzenie warzyw jest jednym z pierwszych elementów w całym procesie uprawy i jednocześnie ma bardzo wysoki wpływ na na w jaki sposób będzie przebiegać dalsza produkcja. Ponadto odpowiednie posadzenie warzyw może znacznie ograniczyć straty w produkcji, a także przyczynić się do wyższych efektów produkcyjnych.

Wysokiej jakości sadzarki do warzyw są wykorzystywane najczęściej przez użytkowników profesjonalnych, którzy zajmują się produkcją i uprawą warzyw na co najmniej kilku hektarach. Wówczas zakup tego typu maszyny staje się opłacalny. Jednak nawet przy mniejszym areale ziemi pod uprawę warzyw może stać się opłacalna, zwłaszcza, że sadzarki do warzyw zapewniają bardzo wysoką wygodę. Dodatkowo sadzarki do warzyw sprawiają, że sadzenie wszelkiego rodzaju warzyw staje się bardzo szybkie, a także wysoko precyzyjne. Na rynku dostępne są różnego rodzaju sadzarki do warzyw, dzięki czemu klienci mają ogromny wybór. Dla klientów to bardzo ważna kwestia, aby wielkość sadzarki do warzyw były w pełni dopasowane do wielkości upraw.

Dostępne sadzarki do warzyw mogą sadzić warzywa takie jak ziemniaki, bób, czosnek, cebula w wybranych wielkościach. Dobrej jakości sadzarki do warzyw pozwalają na bardzo precyzyjne sadzenie warzyw, zgdonie z zaplanowaną głębokością sadzenia, a także wna sściśle wyznaczonych odstępach. Zachowanie określonych odstępów podczas sadzenia warzyw jest bardzo ważne, gdyż pozwala to na osiągnięcie wyższych plonów i efektywności upraw. Zbyt rzadkie posadzenie warzyw sprawia, że nie jest ekonomicznie opłacalne, z kolei zbyt gęste nasadzenia sprawiają, że rośliny nie osiągają docelowej wielkości, są słabsze, a ich wartości smakowe są obniżone.

Ponadto sadzarki do warzyw mogą sądzić także takie warzywa jak na przykład selery, pory, pomidory czy paprykę, które wyjmowane są z koszyczków. Następnie sadzarki do warzyw tworzą w ziemi odpowiedniej wielkości zagłębienie, w które wsadzana jest roślina. Na końcu wałki ubijające dociskając roślinę do ziemi odkrywają ją jednocześnie ziemią. Tym samym w ten sposób kończy się proces sadzenia. Możliwy jest zakup sadzarek szecio czy też ośmio rzędowych, ale także sadzarek, które sądzą tylko jeden rząd warzyw. Jest to uzależnione przede wszystkim od wielkości powierzchni pola pod warzywa. Większe sadzarki do warzyw pozwalają na szybkie zakończenie procesu sadzenia.

Copyright © 2022 olmech.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl
Zadzwoń +48 790 370 646