Olmech

Solidne sadzarki do rozsady

Produkujemy sadzarki do rozsady już od kilkunastu lat. Nasze maszyny znaleźć można w setkach gospodarstw w całej Polsce jak również Europie. W naszej ofercie posiadamy takie maszyny jak łuskarki i sadzarki do rozsady czosnku, bobu, cebuli, roślin cebulowych oraz innych warzyw i roślin pod które możemy dostosować nasze maszyny. Dostarczamy sadzarki na najwyższym poziomie, wykonane z solidnych materiałów. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - zapewniamy świetną obsługę, pomoc i doradztwo na bazie wieloletniego doświadczenia.

  • Możliwość konfiguracji sadzarki do czosnku i innych maszyn pozwala na przystosowanie jej do Twoich konkretnych wymagań i potrzeb
  • Głębokość sadzenia regulowana przez automatyczne dopasowanie radlic do terenu
  • Wszystkie nasze maszyny są wykonane z wytrzymałych materiałów
  • Dodatkowo sadzarki mogą być wyposażona w dozownik nawozów, walec
  • Sprawdzone przez setki klientów z całej Polski i Europy
  • Regulowana gęstość sadzenia
  • Na życzenie klienta możemy zastosować zębatki o innej ilości zębów
2009
Rok założenia
Ponad 250
Sprzedanych maszyn
świadectwo ochronne
Korzyści

Dlaczego zaufało nam już ponad 250 klientów z całej Polski i Europy?

Solidne wykonanie i wytrzymałość

Wszystkie z naszych maszyn to sprawdzone konstrukcje, które są zaprojektowane i zbudowane tak, aby pracowały jak najwydajniej przez długie lata. Łatwy dostęp do części zamiennych oraz sprawny serwis to pewność, że unikniesz przestojów w pracy. Sprawdzone autorskie rozwiązania, które wykorzystujemy w naszych łuskarkach do bobu zapewniają wysoką wydajność pracy.

Najwyższa jakość i możliwość konfiguracji

Cały czas stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo, dlatego nasze wyroby są wykonane z najwyższą precyzją, a maszyny to przemyślane i dobrze zaplanowane konstrukcje zapewniające wydajną pracę i bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie skonfigurować i dostosować maszynę do potrzeb określonego gospodarstwa. Dzięki temu dostarczamy maszyny, które realnie pomagają i skracają czas łuskania.

Sprawdzone rozwiązania i bezpieczeństwo

Łączymy nowoczesną konstrukcję z sprawdzonymi od lat rozwiązaniami. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego do budowy maszyn wykorzystujemy tylko solidne i wytrzymałe materiały. Każda z naszych maszyn i łuskarek posiada szereg możliwości i konfiguracji ustawień, dlatego wykorzystasz ją do różnego rodzaju bobu.

Masz pytania odnośnie naszych maszyn?
E-mail
biuro.olmech@gmail.com

Pomożemy Ci wybrać sadzarkę do rozsady dopasowaną do Twoich potrzeb

Potrzebujesz solidnej sadzarki do rozsady? W naszej ofercie znajdziesz sadzarki do rozsady warzyw, które są wytrzymałe, precyzyjne i niezawodne. Posiadamy wielorzędowe sadzarki, które przyspieszą Twoją pracę. Szerokie możliwości regulacji parametrów takich jak np. głębokość sadzenia, rozstępy w rzędach, pozwalają na szybkie dostosowanie sadzarki do zmiennych warunków. Dostosowanie parametrów do swoich potrzeb, pozwala na najbardziej precyzyjne sadzenie rozsady.Sadzarka do rozsady jest bardzo uniwersalną maszyną. Dlatego poza sadzeniem samego czosnku czy bobu umożliwi ona także sadzenie innych warzyw bulwiastych lub cebulowych. Sadzarka do rozsady warzyw wykonana jest z bardzo wysokiej jakości materiałów. Została zaprojektowana i zbudowana tak, aby niezawodnie służyła przez długie lata. Do produkcji sadzarki użyto najtrwalszych materiałów wysokiej jakości. Nie musimy się więc martwić, że na przykład w wyniku małego uderzenia o kamień znajdujący się na powierzchni ziemi, poszczególne elementy sadzarki ulegną zniszczeniu. To zapewnia brak przestojów i komfortową pracę z wykorzystaniem sadzarki do rozsady. Nawet po wielu latach eksploatacji nie będzie ona wymagała dużych remontów. Jednakże jak i w przypadku innych maszyn, tak i wprzypadku sadzarki do rozsady czasem może dochodzić do nieprzewidzianych awarii. W związku z tymkonstrukcja sadzarki do rozsady została wykonana w ten sposób, aby wszelkie naprawy można byłowykonywać szybko i sprawnie. Stanowi to zatem dość wysoką oszczędność. Poszczególne sadzarki dorozsady projektowane są w sposób, który umożliwia jednoczesne sadzeniekilku rzędów warzyw. Dodatkowo sadzenie jest bardzo bezpieczne zarówno dla sadzonek jak i dlabulw i cebul, gdyż sadzarka posiada specjalne zabezpieczenia oraz mechanizmy pozwalające nadelikatne umieszczenie jej w glebie. Następnie specjalne ugniatacze dociskają ją do gleby, aby wten sposób zakończyć proces sadzenia. Czynność ta wykonywana jest stosunkowo szybko, jednakżeprzy zachowaniu wysokiej precyzji oraz ostrożności, aby nie doszło do uszkodzenia sadzonek orazbulw i cebul warzyw i kwiatów.

Copyright © 2022 olmech.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl
Zadzwoń +48 790 370 646